17. ROČNÍK FESTIVALU MALÁ INVENTURA

CELKOVÝ PROGRAM

STŘEDA / 20. 2. 

14:00 / Poznej hosty / Kavárna u Hrdinů
16:00 / Ademenato! / Komedie – foyer
18:00 / One Night Stand Up / Venuše ve Švehlovce
18:00 / Jana / MeetFactory
20:00 / Než vše začalo… / Komedie

ČTVRTEK / 21. 2.

16:00 / Šírání čirého jasného dne / Studio ALTA
16:00 / What lies besides the haters / Cross Attic
18:00 / Rain Dance 2.0Venuše ve Švehlovce
18:00 / Everywhen / Alfred ve dvoře
20:00 / Útočiště / DOX
20:00 / Miss Amerika / PONEC – divadlo pro tanec * PRG ZMĚNA
21:00 / Dvě deci o tanci / DOX+

PÁTEK / 22. 2.

13:00 – 19:00 / Der Theaterautomat / Studio ALTA 
14:00 – 17:00 / Komentovaná prohlídka
Cross Attic, Alfred ve dvoře, X10
16:00 / Zápisky z volných chvilVenuše ve Švehlovce
18:00 / Pustina / Divadlo X10
19:00 / LeŤ / Studio ALTA
20:00 / Telekinetic Assault Group  / Punctum
20:00 / Útočiště / DOX
20:00 / Modrovous – naděje žen / Studio Hrdinů
21:00 / Kabinet kuriozit / Studio ALTA

SOBOTA / 23. 2.

10:00 – 18:00 / ART Gate workshop: Základy střihu videa / Institut intermédií ČVUT
11:00 – 13:00 / Sbal ho! / Studio ALTA
13:00 – 19:00 / Der Theaterautomat / Studio ALTA
16:00 / Telekinetic Assault Group / Punctum
18:00 / Vztek / Komedie
18:00 / Svět je báječné místo / Studio ALTA
20:00 / Strange Songs / Studio Hrdinů
20:00 / Zánik domu Usherů
Venuše ve Švehlovce
20:00 / JožkaLipnikjebožíčlověkaneumílhát! / A studio Rubín
20:00 / Telekinetic Assault Group / Punctum
21:30 / Večírek festivaluStudio Hrdinů
22:00 / Tick-Tock the Timeline ClockStudio Hrdinů

NEDĚLE / 24. 2.

10:00 – 18:00 / ART Gate workshop: Základy střihu videa / Institut intermédií ČVUT
12:00 – 14:00 / Společný oběd / Studio ALTA
14:30 – 17:00 / Restaurant uprostřed vesmíru / Cross Attic
16:00 / J+M / A studio Rubín
17:00 / Tanky na plovárně – dospívání v 60. letech – premiéra / Werichova vila / zrušeno z důvodu nemoci
18:00 / Hlubiny / Alfred ve dvoře
20:00 / Zpráva pro akademiiStudio Hrdinů
20:00 / Cult of Busy / Studio ALTA

PONDĚLÍ / 25. 2.

14:00 – 17:00 / Komentovaná prohlídka / Divadlo Archa, DOX+, La Fabrika
16:00 / SpektrumStudio ALTA
17:00 / Poznej hosty – PRALIN / La Fabrika
18:00 / Like Me If You Can / Cross Attic
18:00 / Lov / La Fabrika
20:00 / Like Me If You Can / Cross Attic
20:00 / Pojďme na tanec
PONEC – divadlo pro tanec
20:00 / Pravda o 17/11 / NoD

ÚTERÝ / 26. 2.

10:00 / Vize nevize / Studio ALTA
12:30 – 15:00 / Komentovaná prohlídka / Vila Štvanice, Venuše ve Švehlovce, Petrohradská kolektiv
16:00 / Sentire / Petrohradská kolektiv
16:00 / Poutníci po hvězdáchPONEC – divadlo pro tanec
18:00 / Nostalgiáda / Studio ALTA
19:00 / Dvě deci o tanci / Studio ALTA
20:00 / Sentire / Petrohradská kolektiv
20:00 / Strážci občanského dobra 2  / MeetFactory

STŘEDA / 27. 2.

10:30, 15:30 / HERNA: KY-NE-TI-KÁ – Pro rodiče s dětmi 1,5-5 let / Národní galerie – Veletržní palác
16:00 / Hopi-land / Alfred ve dvoře
17:00 / Bordel L´Amour
Venuše ve Švehlovce
18:00 / Teritorium / Divadlo X10
18:00 / Fatherland / Divadlo Archa
19:00 / Bordel L´Amour Venuše ve Švehlovce
20:00 / Poledne / La Fabrika
20:00 / Hopi-land / Alfred ve dvoře
21:00 / Bordel L´Amour Venuše ve Švehlovce
21:30 / Restraint / Studio ALTA

ČTVRTEK / 28. 2.

10:30, 15:30 / HERNA: KY-NE-TI-KÁ – Pro rodiče s dětmi 1,5-5 let / Národní galerie – Veletržní palác
17:00 / Bordel L´AmourVenuše ve Švehlovce
18:00 / Stopy zbloudilých / Divadlo X10
19:00 / Bordel L´Amour Venuše ve Švehlovce
20:00 / Žlutá tma / Divadlo Archa
20:00 / Měsíční sonáta č. 11 / NoD
21:00 / Bordel L´Amour Venuše ve Švehlovce

Změna programu vyhrazena!