CELKOVÝ PROGRAM 18. ROČNÍKU FESTIVALU MALÁ INVENTURA

ČTVRTEK / 20. 2.
20:00 / Slavnostní předávání cen Česká divadelní DNA / Studio Hrdinů – pouze pro zvané

PÁTEK / 21.2.
12:00 / Guided Tours / Meet Factory – Divadlo Archa – Divadlo X10
15:00 / Nejmenší ze Sámů / Cross Attic
16:00 / Nejmenší ze Sámů / Cross Attic
16:00 / Zmrzačení / Divadlo X10
18:00 / Fantasy! / NoD
18:00 / Walrus Vampire Show / Alfred ve dvoře / V ANGLIČTINĚ
18:00 / PUZZLE / Studio Hrdinů
20:00 / Hilda / Divadlo X10
20:00 / Medúza / Studio ALTA
20:00 / Láska v době globálních klimatických změn / MeetFactory

SOBOTA / 22.2.
11:00 / Sbal ho! / Studio ALTA
15:00 / Lecture: Kjell Moberg and Ådne Sekkelsten: Theatre for a young audience in Norway / Studio ALTA
15:00 / Přednáška Kjell Moberg a Ådne Sekkelsten: Divadlo v Norsku se zaměřením na mladé publikum / Studio ALTA
15:00 / Nejmenší ze Sámů / Cross Attic
16:00 / Nejmenší ze Sámů / Cross Attic / V ANGLIČTINĚ
18:00 / Kvint et Sense / Studio ALTA
18:00 / Pass It On / Alfred ve dvoře / V ANGLIČTINĚ
20:00 / Tumor: karcinogenní romance / Studio ALTA
20:00 / Johannes Hoffmann: Hals zu kurz / Studio Hrdinů
21:30 / Festivalový večírek / Studio Hrdinů

NEDĚLE / 23.2.
12:00 / Společný oběd / Atudio ALTA
13:00 / Meet Pralin / Studio ALTA
14:00 / Ascent / Descent / Cross Attic
15:00 / Parazit / Palác Akropolis
17:00 / Šest příběhů o vzniku a zániku / Petrohradská kolektiv
18:00 / Pan Pros / DOX
18:00 / Kouzelník Hirošima / Divadlo Archa
20:00 / PLI / Ponec – divadlo pro tanec
20:00 / O krásách bezpilotního bombardování / NoD
20:00 / Jezero / A Studio Rubín

PONDĚLÍ / 24.2.
10:00 / Kde budeme bydlet / Alfred ve dvoře
12:00 / Guided Tours / Petrohradská kolektiv – Venuše ve Švehlovce – Palác Akropolis
15:00 / Kde budeme bydlet / Alfred ve dvoře
16:00 / Konec člověka?! Reportáže psané z kuchyně / Palác Akropolis
18:00 / Čtvrtá opice / Alfred ve dvoře
18:00 / Pan Pros / DOX
18:00 / Božena / La Fabrika
20:00 / Nepřestávej / Ponec – divadlo pro tanec
20:00 / Zdání klame / Studio Hrdinů
20:00 / Press Paradox / Palác Akropolis

ÚTERÝ / 25.2.
10:30 / Herna: THÉ-A-TÉR / Veletržní palác – Korzo
14:00 / Papírrrr / Veletržní palác – Korzo
15:30 / Herna: THÉ-A-TÉR / Veletržní palác – Korzo
16:00 / Cesta kolem mého pokoje / Venuše ve Švehlovce
18:00 / Tanky na plovárně / Werichova vila
18:00 / Words of Apology / NoD
18:00 / Peter Pleyer: triton tanzt. twisted trident. / Ponec – divadlo pro tanec / V ANGLIČTINĚ
20:00 / Čtvrtá opice / Alfred ve dvoře
20:00 / Aluminiová královna / MeetFactory
20:00 / Molyneuxova otázka / Studio Hrdinů

STŘEDA / 26.2.
10:30 / Herna: THÉ-A-TÉR / Veletržní palác – Korzo
14:00 / Papírrrr / Veletržní palác – Korzo
14:30 / Panelová diskuze – uvádění, zprostředkování a obhajoba současného divadla v regionech ČR
15:30 / Herna: THÉ-A-TÉR / Veletržní palác – Korzo
16:00 / Reality Hack / Kavárna U Hrdinů
18:00 / Čtvrtá opice / Alfred ve dvoře
18:00 / Roselyne / Studio ALTA
18:30 / Přednáška – Jon Arne Mogstad / Veletržní palác – Korzo / V ANGLIČTINĚ
20:00 / Saudade / Divadlo X10
20:00 / A kde ty bydlíš? / Venuše ve Švehlovce

ČTVRTEK / 27.2.
13:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
14:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
15:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
16:00 / Ženy z hlíny / Studio ALTA
16:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
17:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
18:00 / Small Talk / Studio PAMĚŤ
18:00 / Jacek staví dům / Autobuf na ostrově Štvanice
20:00 / Objektivně je potřeba hrabat písek / Cross Attic
20:00 / Virtual Ritual / Divadlo Archa
20:00 / Faunus / Veletržní palác – Korzo

PÁTEK / 28.2.
10:30 / Guided Tours / Studio Hrdinů – Alfred ve dvoře – DOX+ – Cross Attic
15:00 / Objektivně je potřeba hrabat písek / Cross Attic
16:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
16:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
17:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
17:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
18:00 / Small Talk / Studio PAMĚŤ
18:00 / Boxinbox / Studio ALTA
18:00 / Prefaby / Veletržní palác – Korzo
18:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
20:00 / Virtual Ritual / Divadlo Archa
20:00 / Objektivně je potřeba hrabat písek / Cross Attic
20:00 / Iluzionista / Alfred ve dvoře
20:00 / Půlnoc v pohraničí / Kostel Panny Marie Sněžné

SOBOTA / 29.2.
14:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
15:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
17:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
18:00 / Iluzionista / Alfred ve dvoře
18:00 / Lžička pod nos / Veletržní palác – Korzo
20:00 / Jacek staví dům / Autobuf na ostrově Štvanice
20:00 / Maryša (mlčí) / Venuše ve Švehlovce

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!