Tumor: karcinogenní romance / 22. 2. / Studio Alta

22.2. / 20:00 / Studio Alta

T.I.T.S. v koprodukci A studio Rubín

Žijou si svým životem. A náhle, osud tomu chtěl, se jejich cesty protnou. Od teď už nebude nic, jak bylo. Od teď už bude všechno jinak. Možná by měli spolu začít konečně mluvit. Musí to přece mít nějaký důvod, proč se potkali. Vydávají se spolu na cestu a budou si toho muset říct hodně. Možná by si začali i konečně rozumět. Tomu celému rozumět. Achjo, kdyby bylo všechno jako dřív… Jenže to už nikdy nebude.

„Tumor – karcinogenní romance“ je silně smyslová inscenace propojující pohyb, vizualitu a slovo. Jako své téma si bere rakovinu a její projevy nejen v somatické, ale i psychické, sociální a duchovní rovině. T.I.T.S. v této performanci zkoumají spojení mezi tumory a naší společností na základě tvrzení, že každá doba má svou chorobu. Jak prožíváme společnost, ve které žijeme? Jaké fenomény se podezřele podobají chování rakoviny? Je možné milovat něco, co nás může zabít?

Očekávat můžete tumor jako humor, nádor jako motor, rakovinu jako kocovinu. Přijďte prostě zažít na vlastní kůži epickou cestu za nalezením lásky a míru s tím nejméně myslitelným.

#love&peacewiththedeadlydisease

 

Text: Dagmar Radová & T.I.T.S.
Koncept & režie: Nela H. Kornetová
Dramaturgie: Dagmar Radová a Lucie Ferenzová
Scénografie & video: Jan Hajdelak Husták
Hudba & zvuk: Ondřej Sifon Anděra
Pohybová spolupráce: Matthew Rogers
Poděkování: Lærke Grøntved
Hrají: Nela H. Kornetová & Jaro Viňarský / Gregers Andreas Kroksleiven-Hansen

 

Podporovatelé

A Studio Rubín, Studio Alta, Iniciativa pro Invalidovnu, Next Wave, L1 association, Visegrad Fund, Nadace Život umělce, Fond for utøvende kunstnere

 

Premiéra

17.9.2019

 

90 minut, česky a anglicky

 

Vstupenky ZDE

 

Foto Patrik Borecký

Share Project :