PRŮVODCE ONLINE PROGRAMEM PRO PROFESIONÁLY Z ČR

Milí hosté,

vítejte na 19. ročníku festivalu nového divadla Malá inventura! Festival se koná jako každý rok na konci února v Praze. Protože “milujeme offline”, festival proběhne na více než 10 domovských scénách živě, ale pouze pro vybrané profesionály a kritickou obec z ČR. Přesto nezoufejte, sestavili jsme speciální program i pro vás, kteří letos nemohou být s námi v Praze.

Pandemická situace nejen v České republice neustupuje a je stále důležitější zaměřit se na udržování kritické infrastruktury a vazeb uvnitř oboru. Vás, naši milí hosté, dramaturgové, kurátoři, ředitelé scén a festivalů, kulturní manažeři, kritici a pedagogové, vnímáme jako klíčové spojence mezi umělci a jejich diváky, kteří letos nemají možnost fyzicky se festivalu zúčastnit. 

V tomto průvodním informačním mailu najdete důležité informace, jak se k festivalu připojit. Zajímá vás, co vám festival může nabídnout? Chcete s námi zůstat v kontaktu? Prosím, čtěte dál!

Za organizační tým děkujeme za spolupráci při letošním výjimečném ročníku Malé inventury 

Adriana Světlíková /ředitelka festivalu/ a Petr Pola /umělecký ředitel/. 

 

ONLINE VERZE 19. ROČNÍKU FESTIVALU MALÁ INVENTURA

# Většina online akcí bude veřejně dostupná na FCB Malé inventury a  Youtube kanálu Malé inventury.

Doporučujeme Zahájení festivalu, které pro nás připravila platforma pro mladé queer umělce PiNKBUS. Tradice pražských kabaretů a varieté nachází odvážnějšího následovníka pro 21. století – tradici drag queens. Zahájení můžete sledovat na FCB události zahájení nebo YT kanálu MI.

Rozhovory s hosty ve video podcastu Život on Air na FCB MI nebo YT kanálu MI. Doporučujeme rozhovor s uměleckým ředitelem festivalu Malé inventury Petrem Polou a s dalšími čtyřmi inspirativními osobnostmi české nezávislé scény nejen v Praze. 

Exkluzivně Vás necháme nahlédnout do šesti scén pro současné divadlo v Praze v rámci Guided Tours. Připravili jsme prohlídky s dramaturgy scén 360° kamerou, takže nečekejte žádné nudné povídání. Přesvědčte se na vlastní oči, že to v Praze žije! Prohlídky sledujte každý den na FCB MI nebo YT kanálu MI.

Každý rok připravujeme kontaktní prezentaci umělců formou burzy projektů Sbal Ho! Letos proběhne pouze v digitální podobě. Sledujte na FCB MI nebo YT kanálu MI

—-

## Speciálně pro Vás jsme připravili užší ONLINE SHOWCASE FESTIVALU Malá inventura, který bude probíhat 22. – 26. 2. vždy v 18:00 a 20:00. Všech 10 vybraných představení je jazykově bezbariérových nebo v English friendly verzi.

### Speciálně pro Vás jsme připravili INTERAKTIVNÍ KATALOG FESTIVALU, který obsahuje veškeré informace o kompletním výběru 40 představeních do letošního programu včetně dočasného přístupu k záznamům představení!!!

Přístup na online showcase a interaktivní katalog festivalu vám zašleme na vyžádání. 

—-

Aktuální informace sledujte na webu festivalu Malá inventura, festivalovém facebooku.

V případě dotazů pište na mail: annastrnadova@novasit.cz, dotazy technického rázu pište na mail: petrkiska@novasit.cz.

Změna programu vyhrazena! 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Share Post :

More Posts